(12 stuks) pizzabord - porselein - Ø313mm - wit
12qty
SKU PTWG31

* The picture may slightly differ from the original.
RRP € 118,99
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
(12 stuks) pizzabord - porselein - Ø313mm - wit
SKU PTWG31
12qty
RRP € 118,99
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Productvoordeel
- Verhoogde bordrand - Maakt het makkelijker om de pizza te serveren en te snijden, zodat hij niet per ongeluk van het bord glijdt
Uitvoering
- Pizzabord voor pizza's met een diameter van 31 cm
- Bijzondere hoogglans uitstraling
- Elegant, modern en tijdloos
Kwaliteit
- Gemaakt van hoogwaardig Porselein
- Hoge randslagvastheid
Richtlijnen
- Uiteraard geproduceerd volgens de richtlijnen voor hygiëne en veiligheid
- Artikel draagt CE-markering in overeenstemming met de richtlijn
- Materiaal voldoet aan de Europese voedingsmiddelennormen
Technical data
Afmetingen
| Breedte | 313 mm |
|---|---|
| Diepte | 313 mm |
| Hoogte | 24 mm |
Details
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Ingestelde hoeveelheid | 12 stuk |
| Geschikt voor | Vaatwasser, Magnetron |
| Stapelbaar | Ja |
Levering
| Verzendmethode | Pakket |
|---|---|
| Brutogewicht | 15,10 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 118,99 €*








