Směšovací baterie s jedním vývodem 3000 - s otočným vývodem & jednopákovým ovládáním - výška výtoku 330 mm
Studená a teplá voda
SKU MM3

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 2 982,21 Kč
Směšovací baterie s jedním vývodem 3000 - s otočným vývodem & jednopákovým ovládáním - výška výtoku 330 mm
SKU MM3
Studená a teplá voda
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 2 982,21 Kč
Příslušenství (7)
Náhradní díly (2)
Popis
Poznámky
- Není možné použít s nízkotlakým ohřívačem
Provedení
- Jednootvorová vodovodní baterie
- Otočná baterie & jednopáková směšovací baterie
- Extra dlouhý kohoutek
- Rychlé upevnění
- Kvalitní výrobek z evropské produkce
- Italský design
- Jednoduchá montáž
Kvalita
- Pouzdro 100% testováno na zadržování vody
- Instaluje se standardizovaná kazeta, která je snadno vyměnitelná a na trhu snadno dostupná
- Vyšší spolehlivost pro hydroizolaci
- Vyrobeno z pochromovaného kovu
- Vysoká stabilita
Připojení
- Vodovodní přípojka: 1/2" palce
- Přípojka dřezu: 1/2 "
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 65 mm x 350 mm x 330 mm
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 65 mm |
|---|---|
| Hloubka | 350 mm |
| Výška | 330 mm |
Detaily
| Vodovodní přípojka | 1/2" palce |
|---|---|
| Připojení dřezu | 1/2 " |
| Velikost otvoru v umyvadle | 32,50 mm |
| Délka vodovodní přípojky 3/8 palce, flexibelní, smontovaná | ca. 400mm |
Dodávka
| Stav dodávky | Smontováno |
|---|---|
| Způsob dopravy | Balík |
| Hrubá hmotnost | 2,29 kg |
| Čistá hmotnost | 1,84 kg |
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 4.817,69 €*










