Skříň na nádobí PREMIUM - 600x700 mm - 1 křídlové dveře - Výška: 1800 mm - vysoká
Instalační hloubka: 700 mm
SKU GSK670

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 14 709,49 Kč
Skříň na nádobí PREMIUM - 600x700 mm - 1 křídlové dveře - Výška: 1800 mm - vysoká
SKU GSK670
Instalační hloubka: 700 mm
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 14 709,49 Kč
Příslušenství (3)
Popis
Provedení
- Provedení PREMIUM
- Svařovaná konstrukce
- Zaoblené rohy
- s 1 křídlovými dveřmi
- Výškově nastavitelné nožičky z nerezové oceli
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel AISI 304
- Tloušťka nerezové oceli: 0,90 mm
Police
- 3 polic
- 700 mm hloubka
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 600 mm x 700 mm x 1.800 mm
Rozsah dodávky
- Police: 3
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 600 mm |
|---|---|
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 1.800 mm |
Rozměry polic
| Šířka | 520 mm |
|---|---|
| Hloubka | 620 mm |
Detaily
| Křídlové dveře | 1 |
|---|---|
| Police | 3 |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 71 kg |
| Čistá hmotnost | 54 kg |
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 24.649,09 €*












