Skříň na nádobí ECO - 1000x600 mm - 2 křídlové dveře - Výška: 1800 mm - vysoká
Hloubka: 600 mm
SKU GSK1060#ECO

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 16 070,44 Kč
Skříň na nádobí ECO - 1000x600 mm - 2 křídlové dveře - Výška: 1800 mm - vysoká
Ohodnotit nyní
SKU GSK1060#ECO
Hloubka: 600 mm
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 16 070,44 Kč
Příslušenství (3)
Popis
Provedení
- ECO provedení
- Svařovaná konstrukce
- Zaoblené rohy
- s 2 křídlovými dveřmi
- Výškově nastavitelné nožičky z nerezové oceli
- Snad se čistí
Kvalita
- Tělo z ušlechtilé Nerezová ocel AISI 304
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 1.000 mm x 600 mm x 1.800 mm
Rozsah dodávky
- Police: 3
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 1.000 mm |
|---|---|
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 1.800 mm |
Rozměry polic
| Šířka | 1.000 mm |
|---|---|
| Hloubka | 600 mm |
Detaily
| Křídlové dveře | 2 |
|---|---|
| Police | 3 |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 85 kg |
| Čistá hmotnost | 71 kg |
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 27.739,38 €*












