Saladeta Toronto - 1250 mm - 2 dveře - se skleněným nástavcem pro 3x GN 1/1 & 1 police - černá žulová pracovní deska - černá přední strana
Teplota: 0 do +5°C
SKU SAE125G-S

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 91 564,84 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Saladeta Toronto - 1250 mm - 2 dveře - se skleněným nástavcem pro 3x GN 1/1 & 1 police - černá žulová pracovní deska - černá přední strana
SKU SAE125G-S
Teplota: 0 do +5°C
RRP 91 564,84 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (5)
Description
Výhoda produktu
Provedení
- Vysoce kvalitní saladette
- Barva prvku: Černá matná
- vysoce kvalitní 48mm polyuretanová izolace
- Vysoký výkon s nízkou spotřebou energie (šetrné k životnímu prostředí)
- Vybaveno vnějším LED osvětlením - umocňuje působivý efekt
- Vynikající pro profesionální použití
- Digitální ovládací panel pro funkci teploty a odmrazování
- Samouzavírací dveře
- Zaoblené vnitřní rohy
Kvalita
- Tělo z vysoce kvalitního Nerezová ocel AISI 430
- Interiér z nerezové oceli
- Vysoce kvalitní žulová deska
Chlazení
- Chlazení s ventilátorem
- Automatické odpařování vody při odmrazování
- Odnímatelný kompresor klimatizace
- Výparník (měděná trubka) s hliníkovými lamelami
Skleněný nástavec
- 1 Polička
- LED osvětlení
Rozsah dodávky
- Se čtvercovou skleněnou deskou
- GN nádoby nejsou součástí dodávky
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technical data
Rozměry
| Šířka | 1.250 mm |
|---|---|
| Hloubka | 900 mm |
| Výška | 1.400 mm |
| Pracovní výška | 900 mm |
Detaily
| Výška | 2 |
|---|---|
| Chladicí oddíly | 1 |
| Užitný objem | 800 l |
| Kapacita | 3 x GN 1/1 |
Chlazení
| Teplota | 0 °C bis 5 °C |
|---|---|
| Okolní teplota | +43 °C |
| Chladicí faktor | Cirkulace vzduchu |
| Rozmrazování | Automatické |
| Chladivo | R290 |
Hodnoty připojení
| Provozní režim | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 350 Watt |
| Napětí | 230 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 228 kg |
| Čistá hmotnost | 194 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 91.564,84 €*

















