Sada koleček pro lednice BGKF, BKTF, BLF, GTF, KSF, KTF, KUF, POF, TF, TKSF & ZTSF
2 s brzdami a 3x bez brzd
SKU RTKSF5

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 3 503,71 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Sada koleček pro lednice BGKF, BKTF, BLF, GTF, KSF, KTF, KUF, POF, TF, TKSF & ZTSF
SKU RTKSF5
2 s brzdami a 3x bez brzd
RRP 3 503,71 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (36)
Description
Provedení
- Sada kol pro lednice a mrazáky
- 1 Sada s 5 koly (2 s brzdou)
- Vhodné pro BGKF, BKTF, BLF, GTF, KSF, KTF, KUF, POF, TF, TKSF & ZTSF
- Typ montáže: šroubovací deska
- Náprava kola: šroubovaná
Kvalita
- Tělo z Ocelový plech
- Jízdní vlastnosti: nízký valivý odpor
Rozměry
- Vnější rozměr: Š x H x V: 85 mm x 140 mm x 130 mm
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technical data
Rozměry
| Šířka panelu | 85 mm |
|---|---|
| Hloubka panelu | 140 mm |
| Celková výška | 130 mm |
| Průměr kola | 100 mm |
| Šířka kola | 32 mm |
| Rozteč otvorů | 75 mm / 80 mm x 45 mm / 60 mm |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Hrubá hmotnost | 4,10 kg |
| Čistá hmotnost | 3,91 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 3.503,71 €*











