Pečicí plotna pro palačinkovač - 400x400x40 mm - nerezová ocel - kompatibilní s CGOM5
suitable for CGOM5
SKU PLCGOM7

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Zaručeno: Objednejte do 12:00 pro okamžité odeslání!
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 3 358,63 Kč
Pečicí plotna pro palačinkovač - 400x400x40 mm - nerezová ocel - kompatibilní s CGOM5
SKU PLCGOM7
suitable for CGOM5
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 3 358,63 Kč
Příslušenství (7)
Popis
Provedení:
- Plotýnka se 14 palačinkami pro přístroj na Crepes
- Vynikající pro profesionální použití
- Litinová pečicí deska potažená teflonem
- rychlý a efektivní rozvod tepla
Směrnice
- Vyrobeno samozřejmě v souladu s hygienickými a bezpečnostními předpisy.
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 400 mm |
|---|---|
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 40 mm |
Detaily
| Typ spotřebiče | Vaflovač |
|---|---|
| Vhodné pro | CGOM5 |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Hrubá hmotnost | 9,22 kg |
| Čistá hmotnost | 12 kg |
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 5.426,02 €*











