Ohřevná vitrína - 1,8 kW - s posuvnými skleněnými dveřmi & 4 police - 940x690x880 mm
vhodné pro sérii EM420
SKU WM4C

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 46 213,91 Kč
Ohřevná vitrína - 1,8 kW - s posuvnými skleněnými dveřmi & 4 police - 940x690x880 mm
Ohodnotit nyní
SKU WM4C
vhodné pro sérii EM420
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 46 213,91 Kč
Příslušenství (2)
Popis
Provedení
- Kvalitní výrobek evropské výroby
- Vhodné pro EM420 řadu
- 2 skleněné posuvné dveře
- 4 polic
- Digitální displej
- Zaoblené rohy
- Snad se čistí
- Optimální distribuce tepla
- Jednoduché ovládání
Kvalita
- Z vysoce kvalitního Nerezová ocel
- Vysoká funkčnost a stabilní kvalita
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 940 mm |
|---|---|
| Hloubka | 690 mm |
| Výška | 880 mm |
Detaily
| Počet polic 4 kusů | |
| Teplota | 60 °C |
|---|
Hodnoty připojení
| Výkon | 1,80 kW |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 61,10 kg |
| Čistá hmotnost | 50 kg |
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 76.697,37 €*







