Odpadkový koš mini - 5 L - s pedálem
z nerezové oceli
SKU MP5DS

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Zaručeno: Objednejte do 12:00 pro okamžité odeslání!
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 549,88 Kč
Odpadkový koš mini - 5 L - s pedálem
SKU MP5DS
z nerezové oceli
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 549,88 Kč
Příslušenství (7)
Popis
Provedení
- Koš s pedálem
- Barva: Černá
- Kapacita: 5 l
Kvalita
- Z nerezové oceli
Rozměry
- Vnější rozměr B x T x H: 180 mm x 180 mm x 290 mm
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 180 mm |
|---|---|
| Hloubka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
Detaily
| Barva | Černá |
|---|---|
| Kapacita | 5 l |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Hrubá hmotnost | 1,33 kg |
| Čistá hmotnost | 1,20 kg |
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Pokyny k bezpečnosti a likvidaci
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 827,08 €*









