Nosný rošt potažený plastem - 1230x320 mm - bílá - ze nerezové oceli - pro Barkühltisch BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
SKU TRBKTG3S
Skladem!: 1 - 2 dnů
Doprava zdarma**
Množství:
Příslušenství (1)
Popis
Provedení:
  • Poplastovaný nosný rošt
  • Vhodné pro BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
  • Vysoká stabilita
  • Vysoká nosnost
  • Velmi odolné a trvanlivé
Kvalita
  • Z vysoce kvalitního Nerezová ocel
Směrnice
  • Vyrobeno samozřejmě v souladu s hygienickými a bezpečnostními předpisy.
  • Výrobek nese označení CE.
  • Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
Šířka 1.230 mm
Hloubka 320 mm
Výška 35 mm