Neutrální prvek pro grily na dřevěné uhlí - 1,5 m - se sklem
LED osvětlení
SKU HGNE150D

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 137 262,21 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Neutrální prvek pro grily na dřevěné uhlí - 1,5 m - se sklem
SKU HGNE150D
LED osvětlení
RRP 137 262,21 Kč
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (7)
Description
Provedení
- Neutrální prvek pro gril na dřevěné uhlí
- Barva prvku: Černá matná
- Barva panelu: přírodní efekt dřeva
- Vhodné pro všechný přístroje řady Service Line
- Vybaveno LED osvětlením uvnitř i zvenku - umocňuje působivý efektní dojem
- Zaoblené vnitřní rohy
- Moderní design
- Odolné
Kvalita
- Tělo vyrobené z vysoce kvalitního Nerezová ocel AISI 304
- Vysoce kvalitní žulová deska
- Nožičky z nerezové oceli
- Tepelně ochranné sklo
- Tepelně odolné materiály
Rozsah dodávky
- Kryt filtru
- Dodávka včetně osvětlení
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technical data
Rozměry
| Šířka | 1.510 mm |
|---|---|
| Hloubka | 880 mm |
| Výška | 2.100 mm |
| Pracovní výška | 900 mm |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Není smontováno |
| Hrubá hmotnost | 320 kg |
| Čistá hmotnost | 290 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 137.262,21 €*















