(6 ks) Mísa FLOAT - Melamin - 4,7 l - čtvercová - 250x250 mm - stohovatelná; vhodná do myčky; s protiskluzovými nožkami - černá
Výška: 120 mm
SKU 83919#6

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 4 430,02 Kč
(6 ks) Mísa FLOAT - Melamin - 4,7 l - čtvercová - 250x250 mm - stohovatelná; vhodná do myčky; s protiskluzovými nožkami - černá
Ohodnotit nyní
SKU 83919#6
Výška: 120 mm
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 4 430,02 Kč
Příslušenství (8)
Popis
Vysoce kvalitní mísy z odolného melaminu
Tyto mísy ze serie FLOAT zaujmou svým hranatým designem a kapacitou 4,7 litru, která umožňuje všestranné využití. Vyrobené z odolného melaminu, jsou zvláště pevné a ideální pro každodenní použití. Mísy jsou vhodné do myčky nádobí, což zajišťuje snadné a časově úsporné čištění. Navíc jsou skládací, což umožňuje úsporné skladování.Všestranné využití pro gastronomii a catering
Tyto mísy jsou perfektní pro atraktivní a praktické servírování nebo přípravu jídel. Díky své velké kapacitě poskytují dostatek prostoru pro saláty, přílohy nebo hlavní chody. Zejména v profesionálních kuchyních a cateringových provozech jsou díky své odolnosti a snadné manipulaci nepostradatelné. Kombinace funkčního designu a kvalitních materiálů z nich činí spolehlivé řešení pro různorodé požadavky.Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 250 mm |
|---|---|
| Hloubka | 250 mm |
| Výška | 120 mm |
Detaily
| Materiál | Melamin |
|---|---|
| Tvar | Hranaté |
| Barva | Černá |
| Kapacita | 4,70 l |
| Vhodné pro mikrovlnné trouby | Ne |
| Přímý ohřev | Ne |
| Vhodné do trouby | Ne |
| Vhodné do myčky | Ano |
| Protiskluzové nožičky | ano |
| Stohovatelné | Ano |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 1,45 kg |
| Čistá hmotnost | 1,45 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 7.421,32 €*





