(6 ks) Korkové víčko FRESH WOOD - korek - béžová - Ø 115 mm - vhodné pro 10430 & 10435
Barva: béžová
SKU 10428#6

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 1 100,05 Kč
(6 ks) Korkové víčko FRESH WOOD - korek - béžová - Ø 115 mm - vhodné pro 10430 & 10435
Ohodnotit nyní
SKU 10428#6
Barva: béžová
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 1 100,05 Kč
Příslušenství (2)
Popis
Provedení
- Korkový kryt
- Série: FRESH WOOD
- 6kusů
- Vhodné pro 10430 & 10435
- Ø 115 mm
Kvalita
- Z vysoce kvalitního Korek
Rozměry
- Vnější rozměr Š x H x V: 115 mm x 115 mm x 15 mm
Směrnice
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Výrobek nese označení CE.
- Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 115 mm |
|---|---|
| Hloubka | 115 mm |
| Výška | 15 mm |
Detaily
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Vhodné do myčky | Ne |
Dodávka
| Způsob dopravy | Balík |
|---|---|
| Hrubá hmotnost | 0,05 kg |
| Čistá hmotnost | 0,05 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 1.459,74 €*





