(6 stycken) WMF | SYNERGY - Espressofat - Ø 115mm
Porslin
SKU 52.1006.0111

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 27,95 €
(6 stycken) WMF | SYNERGY - Espressofat - Ø 115mm
Betygsätt nu
SKU 52.1006.0111
Porslin
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 27,95 €
Tillbehör (4)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 115 mm |
|---|---|
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 50 mm |
Details
| Produktens material | Porcelain |
|---|---|
| Färg | White |
| Serie | SYNERGY |
| Ställ in kvantitet | 6 Stk. |
| Lämplig för | 52.1005.5009 |
| Lämplig för | Diskmaskin, Mikrovågsugn, Ugn |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,86 kg |
| Netto vikt | 0,11 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >





