(6 stycken) WMF | BALANCE - Baristakopp - 180 ml
Porslin
SKU 52.2005.5018

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 44,02 €
(6 stycken) WMF | BALANCE - Baristakopp - 180 ml
Betygsätt nu
SKU 52.2005.5018
Porslin
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 44,02 €
Tillbehör (3)
Beskrivning
Utförande
- Stabil och reptålig
- Ytan lätt att rengöra
Kvalitet
Ingår i leveransen
- Set om 6
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 80 mm |
|---|---|
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 60 mm |
Details
| Produktens material | Porcelain |
|---|---|
| Färg | White |
| Serie | BALANCE |
| Ställ in kvantitet | 6 Stk. |
| Lämplig för | Diskmaskin, Mikrovågsugn, Ugn |
| Kan diskas i diskmaskin | Yes |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 1,07 kg |
| Netto vikt | 0,15 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >





