(6 stycken) WMF | AVA - Underlägg - Ø 170 mm Baristakopp - 0,35 liter
Porslin
SKU 52.3006.0117

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 35,69 €
(6 stycken) WMF | AVA - Underlägg - Ø 170 mm Baristakopp - 0,35 liter
Betygsätt nu
SKU 52.3006.0117
Porslin
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 35,69 €
Tillbehör (3)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 170 mm |
|---|---|
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 21 mm |
Details
| Produktens material | Porcelain |
|---|---|
| Färg | White |
| Serie | AVA |
| Ställ in kvantitet | 6 Stk. |
| Lämplig för | 52.3005.5035 |
| Lämplig för | Diskmaskin, Mikrovågsugn, Ugn |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 1,44 kg |
| Netto vikt | 0,21 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >







