(6 stycken) WMF | AVA - Underlägg - Ø 140mm Baristakopp - 180ml, te 240ml
Porslin
SKU 52.3006.0114

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 33,90 €
(6 stycken) WMF | AVA - Underlägg - Ø 140mm Baristakopp - 180ml, te 240ml
Betygsätt nu
SKU 52.3006.0114
Porslin
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 33,90 €
Tillbehör (4)
Beskrivning
Utförande
- Lämplig för 52.3005.5018
- Stabil och reptålig
- Ytan lätt att rengöra
Kvalitet
Ingår i leveransen
- Set om 6
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 140 mm |
|---|---|
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 21 mm |
Details
| Produktens material | Porcelain |
|---|---|
| Färg | White |
| Serie | AVA |
| Ställ in kvantitet | 6 Stk. |
| Lämplig för | 52.3005.5018 |
| Lämplig för | Diskmaskin, Mikrovågsugn, Ugn |
| Kan diskas i diskmaskin | Yes |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 1,06 kg |
| Netto vikt | 0,14 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >






