(6 st) Lock, GN 1/2 - rostfritt stål - Höjd: 27 mm - 325x265 mm
Contents: 6 pieces
SKU GDH12-6

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 35,69 €
(6 st) Lock, GN 1/2 - rostfritt stål - Höjd: 27 mm - 325x265 mm
SKU GDH12-6
Contents: 6 pieces
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 35,69 €
Tillbehör (1)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 265 mm |
|---|---|
| Djup | 325 mm |
| Höjd | 27 mm |
Details
| Ställ in kvantitet | 6 Stk. |
|---|---|
| Produktens material | Stainless steel SS 201 |
| Materialtjocklek | 0,70 mm |
| GN-dimension | 1/2 |
| Funktioner | Flavorless, Odorless, Stackable |
| Lämplig för | Diskmaskin, Ugn |
| Temperatur till: | 300 °C |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 2,81 kg |
| Netto vikt | 2,31 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 49,99 €*






