(6 st) Kantin i rostfritt stål GN 1/6 - Djup: 200 mm
Contents: 6 pieces
SKU GBH16200-6

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 58,30 €
(6 st) Kantin i rostfritt stål GN 1/6 - Djup: 200 mm
SKU GBH16200-6
Contents: 6 pieces
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 58,30 €
Tillbehör (6)
Beskrivning
Utförande:
- 1/6 GN-behållare
- 6er Set
- Lätt att använda
Kvalitet
- Tillverkad av hög kvalitet Stainless Steel
- Stabil och reptålig
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 162 mm |
|---|---|
| Djup | 176 mm |
| Höjd | 200 mm |
Details
| Ställ in kvantitet | 6 Stk. |
|---|---|
| Produktens material | Stainless steel SS 201 |
| Materialtjocklek | 0,80 mm |
| GN-dimension | 1/6 |
| Funktioner | Stackable |
| Lämplig för | Diskmaskin |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 3,30 kg |
| Netto vikt | 2,95 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 83,99 €*






