(36 stycken) LIBBEY | WINCHESTER - Dipskålar - 89ml
Höjd: 35 mm
SKU 70851

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 126,13 €
(36 stycken) LIBBEY | WINCHESTER - Dipskålar - 89ml
Betygsätt nu
SKU 70851
Höjd: 35 mm
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 126,13 €
Tillbehör (10)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 75 mm |
|---|---|
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 35 mm |
Details
| Serie | WINCHESTER |
|---|---|
| Ställ in kvantitet | 36 Stk. |
| Färg | Transparent (Clear) |
| 89 ml | |
| Dippsåser, Tilltugg, Såser |
Beschaffenheit
| Produktens material | Glass |
|---|---|
| Lämplig för | Diskmaskin |
| Fyllningslinje | Nein |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 3,67 kg |
| Netto vikt | 0,10 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 177,99 €*








