(12 stycken) WMF | SOFIA - Bröd-/smörkniv mono - 180mm - polerad
18/10 rostfritt stål
SKU 54.8066.6049

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 44,02 €
(12 stycken) WMF | SOFIA - Bröd-/smörkniv mono - 180mm - polerad
SKU 54.8066.6049
18/10 rostfritt stål
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 44,02 €
Tillbehör (12)
Beskrivning
Utförande
Sofia-besticken utmärker sig med harmoniska linjer och handtag som smalnar av nedåt. Kombinationsmöjligheterna? Oändliga!
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 6 mm |
|---|---|
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 180 mm |
Details
| Produktens material | Stainless steel 18/10 |
|---|---|
| Serie | SOFIA |
| Ställ in kvantitet | 12 Stk. |
| Lämplig för | Diskmaskin |
| Cromargan®, Polished | |
| Funktioner | rust-free |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,05 kg |
| Netto vikt | 0,05 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >



