ZWILLING | TWIN SPECIALS - Fedél - Ø 240mm
Üveg
SKU 1005530

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 12 304 Ft
ZWILLING | TWIN SPECIALS - Fedél - Ø 240mm
Értékelje most
SKU 1005530
Üveg
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 12 304 Ft
Tartozékok (2)
Leírás
Kivitel
- Alkalmas minden ZWILLING serpenyősorozathoz
- Nagyméretű húsdarabok gyors sütése
- Távol tartja a fröccsenő folyadékokat és hosszabb ideig melegen tartja az ételt.
Minőség
- Erős szilikon tömítés
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Termék szélessége | 254 mm |
|---|---|
| Termék magassága | 38 mm |
| Átmérő | 240 mm |
Részletek
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
|---|---|
| Anyag | üveg |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,84 kg |
| Nettó súly | 0,77 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >





