ZWILLING | PROFESSIONAL S - Steak késkészlet, 4 db.
Fogantyú: Fekete
SKU 1003046

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 70 525 Ft
ZWILLING | PROFESSIONAL S - Steak késkészlet, 4 db.
Értékelje most
SKU 1003046
Fogantyú: Fekete
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 70 525 Ft
Tartozékok (12)
Leírás
Prémium steak késkészlet precíz vágáshoz
Ez a ZWILLING PROFESSIONAL S sorozatának 4 részes steak késkészlete a Németországban készült minőségével tűnik ki, amely tartósságot és legmagasabb precizitást garantál. A pengéket a speciális FRIODUR® edzési eljárással jéghidegen edzik, ami rendkívül éltartóvá, korrózióállóvá és rugalmasabbá teszi őket. Az ergonomikus műanyag markolat klasszikus három szegecses kialakítása kényelmes és biztonságos fogást biztosít vágás közben. A markolat és a penge közötti hézagmentes átmenet higiénikus és könnyű tisztítást tesz lehetővé.Tökéletes választás profi és otthoni használatra egyaránt
A készlet ideális steak és egyéb húsfajták szeleteléséhez, mivel az éles pengék precízen és könnyedén siklanak át a húsban. A kések alkalmasak mind vendéglátóipari használatra, mind pedig elhivatott hobbi szakácsok számára, akik értékelik a minőséget és a funkcionalitást. A magas színvonalú kivitelezésnek és az időtlen dizájnnak köszönhetően a kések elegánsan illeszkednek bármilyen evőeszköz-készletbe, és nélkülözhetetlen segítőtársak a húsételek elkészítésében és élvezetében.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 125 mm |
|---|---|
| Mélység | 330 mm |
| Tiszta magasság | 30 mm |
Részletek
| A termék anyaga | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Sorozat | PROFESSIONAL |
| Beállított mennyiség | 4 Stk. |
| Penge keménysége | 55_58_HRC |
| Fogantyú típusa | Lapos |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| Csiszolás típusa | Sima felület |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,35 kg |
| Nettó tömeg | 0,30 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >







