ZWILLING | KING - Steak kés - 230mm - polírozva
SKU 1000782

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 8173 Ft
ZWILLING | KING - Steak kés - 230mm - polírozva
SKU 1000782
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 8173 Ft
Tartozékok (4)
Leírás
Elegáns és funkcionális steak kés mindennapi használatra
A steak kés a letisztult és egyszerű dizájnjával tűnik ki, amely zökkenőmentesen illeszkedik bármilyen asztali dekorációhoz. 230 mm-es hosszúságával optimális méretet kínál a precíz vágáshoz. A teljesen polírozott 13/0 krómacél fényes felületet és magas tartósságot biztosít. A kényelmes kezelhetőséget és biztos fogást tesz lehetővé, míg a lekerekített élek kényelmes érzetet nyújtanak.Tökéletes választás exkluzív ételekhez és különleges alkalmakra
Ez a kés ideális steak és más húsételek szeleteléséhez, ahol éles, ugyanakkor kíméletes eszközre van szükség. A kiváló minőségű anyagoknak és átgondolt kialakításnak köszönhetően tökéletesen alkalmas éttermekben, szállodákban vagy prémium catering szolgáltatásokban való használatra. Magánszemélyek számára is elegáns megoldást kínál igényes ínyenceknek, akik értékelik a minőséget és a dizájnt.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 6 mm |
|---|---|
| Mélység | 230 mm |
| Tiszta magasság | 40 mm |
| Termék hossza | 226 mm |
Részletek
| A termék anyaga | Rozsdamentes acél 13/0 |
|---|---|
| Szín | ezüst |
| Sorozat | KING |
| Felület/finomítás | Polírozott |
| mosogatógépben | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,12 kg |
| Nettó tömeg | 0,11 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >




