Wok serpenyő - Alumínium - Ø 26 cm - Magasság: 8,6 cm - Szegecselt nyél - tapadásmentes - indukciós
SKU 203-26

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 19 934 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 16 422 Ft
Wok serpenyő - Alumínium - Ø 26 cm - Magasság: 8,6 cm - Szegecselt nyél - tapadásmentes - indukciós
SKU 203-26
RRP 19 934 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 16 422 Ft
Tartozékok (4)
Leírás
Robusztus alumínium wokserpenyő sokoldalú főzéshez
A 260 mm átmérőjű és 86 mm magas wokserpenyő kiváló minőségű alumíniumból készült, amely gyors és egyenletes hőelosztást biztosít. A speciális formája miatt ideális a gyors pirításhoz, serpenyőben történő kevergetéshez és különféle alapanyagok párolásához. A sima, bevonatos belső felület kíméletes főzést tesz lehetővé kevés zsiradékkal, valamint megkönnyíti a tisztítást.Tökéletesen alkalmas minden főzőlaphoz és sokrétű felhasználásra
Ez a serpenyő minden elterjedt főzőlapon használható, mint például gáz, elektromos, kerámia és indukciós, így rugalmasan alkalmazható bármely konyhában. Emellett mosogatógépben is mosható, ami különösen kényelmessé teszi a tisztítást. Ideális ázsiai ételek, zöldségragutok vagy húsételek elkészítéséhez, támogatva az egészséges és gyors főzést mindennapi vagy professzionális környezetben.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 260 mm |
|---|---|
| Mélység | 260 mm |
| Tiszta magasság | 86 mm |
| Átmérő | 260 mm |
Részletek
| Vastagság | 3,5 mm |
|---|---|
| Fedéllel együtt | Nem |
| A termék anyaga | Alumínium |
| Alkalmas | Kerámia, Mosogatógép, Elektromos, Gáz, Indukció |
| Tapadásmentes bevonattal | Igen |
| Fogantyú típusa | Fogantyú markolat |
| Fogantyú rögzítés | Szegecselt |
| Fogantyúk száma | 1 |
Kézbesítés
| csomagszállítás | Nein |
|---|---|
| Bruttó súly | 1,43 kg |
| Nettó tömeg | 1 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 19.934,12 €*







