Wok serpenyő - Alumínium - Ø 24 cm - Magasság: 7,6 cm - Szegecselt nyél - kompatibilis: Kerámia, mosogatógép, elektromos, gáz - tapadásmentes
SKU 201-24

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 16 018 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 14 447 Ft
Wok serpenyő - Alumínium - Ø 24 cm - Magasság: 7,6 cm - Szegecselt nyél - kompatibilis: Kerámia, mosogatógép, elektromos, gáz - tapadásmentes
SKU 201-24
RRP 16 018 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 14 447 Ft
Tartozékok (4)
Leírás
Sokoldalú alumínium wokserpenyő
Az alumínium wokserpenyő könnyű súlyával és gyors hővezető képességével tűnik ki, ami egyenletes főzést tesz lehetővé. 240 mm átmérőjével és 76 mm magasságával elegendő helyet biztosít különféle ételek elkészítéséhez. A strapabíró bevonat megkönnyíti a tisztítást, és a serpenyő mosogatógépben is mosható. Ezáltal az ápolás minimális, és a serpenyő hosszú időn keresztül megőrzi minőségét.Ideális különféle főzési módszerekhez és felhasználási területekhez
Ez a serpenyő minden általános tűzhelytípushoz alkalmas, beleértve az indukciós, gáz-, elektromos és kerámia főzőlapokat is. Így rugalmasan használható bármely konyhában. Különösen alkalmas zöldségek, húsok vagy ázsiai ételek gyors pirításához és serpenyőben történő kevergetéséhez. Formája és anyaga révén tökéletes az ételek kíméletes és egyenletes sütésére, ami ideálissá teszi professzionális konyhák és igényes mindennapi használat számára.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 240 mm |
|---|---|
| Mélység | 240 mm |
| Tiszta magasság | 76 mm |
| Átmérő | 240 mm |
Részletek
| Vastagság | 3,5 mm |
|---|---|
| Fedéllel együtt | Nem |
| A termék anyaga | Alumínium |
| Alkalmas | Kerámia, Mosogatógép, Elektromos, Gáz, Indukció |
| Tapadásmentes bevonattal | Igen |
| Fogantyú típusa | Fogantyú markolat |
| Fogantyú rögzítés | Szegecselt |
| Fogantyúk száma | 1 |
Kézbesítés
| csomagszállítás | Nein |
|---|---|
| Bruttó súly | 1,15 kg |
| Nettó tömeg | 1 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 16.017,79 €*







