Rácspolc - 1230x320 mm - fehér - műanyag bevonatú - készülékhez: barkühltisch - kompatibilis: BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
SKU TRBKTG3S
Raktáron!: 1 - 2 napok
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Tartozékok (1)
Leírás
Végrehajtás
  • Plasztikus függesztett rack
  • Alkalmas a BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
  • Nagy stabilitás
  • Nagyon nagy terhelhetőség
  • Nagyon ellenálló és tartós
Minőség
  • Kiváló minőségű Rozsdamentes acél
Irányelvek
  • Természetes módon, a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően került előállításra.
  • A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
  • Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
Szélesség 1.230 mm
Mélység 320 mm
Magasság 35 mm