Mosogatógép kosár poharakhoz [GN 1/1] - DS - 50x50x10,4 cm - 16 rekeszes
SKU GKS5050

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 8897 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 8003 Ft
Mosogatógép kosár poharakhoz [GN 1/1] - DS - 50x50x10,4 cm - 16 rekeszes
SKU GKS5050
RRP 8897 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 8003 Ft
Tartozékok (3)
Leírás
Kivitel
- szemüveg kosár
- Alkalmas DS sorozat esetén
- Könnyen tisztítható
Minőség
- Kiváló minőségű kivitelezés
- Nagyon ellenálló és tartós
Méretek
- Külső méretek Szé x Mé x Ma: 499 mm x 500 mm x 104 mm
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 499 mm |
|---|---|
| Mélység | 500 mm |
| Magasság | 104 mm |
Részletek
| Termék típusa | Üvegkosár |
|---|---|
| Alkalmas | DS sorozat |
| Anyaga | Műanyag |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 3,50 kg |
| Nettó súly | 1,66 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 8.897,19 €*

![Mosogatógép kosár poharakhoz [GN 1/1] - DS - 50x50x10,4 cm - 16 rekeszes](https://ggm.bynder.com/asset/5a0944e7-caf4-451f-856c-22e9c4f3ba87/JPG/636846182527685624-jpg.jpg)




