Mosogatógép kosár poharakhoz [GN 1/1] - Aufsatzrand 1/1 - 50x50x4 cm - 16 rekeszes - szürke - kompatibilis: GKU16N
Suitable for GKU16N
SKU ARU16N

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 4269 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 7075 Ft
Mosogatógép kosár poharakhoz [GN 1/1] - Aufsatzrand 1/1 - 50x50x4 cm - 16 rekeszes - szürke - kompatibilis: GKU16N
SKU ARU16N
Suitable for GKU16N
RRP 4269 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 7075 Ft
Tartozékok (1)
Leírás
Kivitel
- Felső él
- Kiváló minőségű kivitelezés
- Nagy terhelhetőség
- Rendkívül robusztus
Minőség
- Kopolimerből készült
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 500 mm |
|---|---|
| Mélység | 500 mm |
| Magasság | 40 mm |
Részletek
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Alkalmas | GKU16N |
| Témák | 16 |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 0,73 kg |
| Nettó súly | 0,62 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 4.268,80 €*

![Mosogatógép kosár poharakhoz [GN 1/1] - Aufsatzrand 1/1 - 50x50x4 cm - 16 rekeszes - szürke - kompatibilis: GKU16N](https://ggm.bynder.com/asset/27962c9a-2059-4c94-8693-eb7d86eb0663/JPG/ARU16N_1.jpg)
![Mosogatógép kosár poharakhoz [GN 1/1] - Aufsatzrand 1/1 - 50x50x4 cm - 16 rekeszes - szürke - kompatibilis: GKU16N](https://ggm.bynder.com/asset/9e0973d6-3fd9-4670-a2cb-8dd5377746bb/JPG/ARU16N_0.jpg)

