Melegentartó lámpa – infravörös - 250 W - Kerek - Ezüst
SKU BWLRG1E

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 137 068 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 93 204 Ft
Melegentartó lámpa – infravörös - 250 W - Kerek - Ezüst
5 A áttekintése
SKU BWLRG1E
RRP 137 068 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 93 204 Ft
Tartozékok (6)
Pótalkatrészek (1)
Leírás
Kivitel
- Kerek büfé hőlámpa
- Szín: ezüst
- 1 polcok
- Állandóan tartva az ételt
- Könnyen tisztítható
Minőség
- Kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült test AISI 430
Csatlakozás
- Teljesítmény: 250 Watt
Méretek
- Külső méretek Szé x Mé x Ma: 500 mm x 500 mm x 640 mm
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 500 mm |
|---|---|
| Mélység | 500 mm |
| Magasság | 640 mm |
Csatlakozási értékek
| Teljesítmény | 250 Watt |
|---|---|
| Feszültség | 220V |
| Fázis (n) | 1N/PE |
| Frekvencia | 50 Hz |
Kézbesítés
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
|---|---|
| Szállítási mód | Csomag |
| Bruttó súly | 6,26 kg |
| Nettó súly | 4,90 kg |
Letöltés / Robbantott rajz
Letöltés / Robbantott rajz
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Letöltés / Robbantott rajz
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 137.067,99 €*













