Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1
Hőmérséklet: +2° és +8°C között
SKU KUBJ247

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 1 345 790 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 872 768 Ft
Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1
Értékelje most
SKU KUBJ247
Hőmérséklet: +2° és +8°C között
RRP 1 345 790 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 872 768 Ft
Tartozékok (3)
Leírás
Termékelőnyök
- Premium fiókkivezetők a Fulterertől - Különösen tartós és megbízható: akár 100.000 kihúzás hiba nélkül, rendkívül stabil minden tengelyen a maximális terhelhetőség érdekében a mindennapi használat során.
- Kényelmes önzáró mechanizmus lágy zárómechanizmussal - Hatékonyan tompítja az erőteljes zárást is, és lassan, finoman zárja a fiókot - a csendes, biztonságos és anyagkímélő munkavégzés érdekében.
Kivitel
- hűtött bázisok
- Környezetbarát CFC-mentes poliuretán szigetelés
- exkluzív nyitási és zárási folyamat a softclose funkciónak köszönhetően
- Ideális megoldás professzionális használatra
- Digitálisan szabályozott termosztát
- Kompakt és helytakarékos
- Állítható magasságú lábak
Minőség
- A test és a fiókok kiváló minőségű acél SS 430 rozsdamentes acélból készültek.
- Belseje kiváló minőségű acél SS 201 rozsdamentes acélból készült.
Belső szerelvények
- Húzókkal ellátott fiókok
- Belső, lekerekített átmenetekkel [klein] (könnyebb tisztítani) [/klein]
- Vízleeresztés a hűtőszekrényben
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 2.400 mm |
|---|---|
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 600 mm |
Részletek
| Szín | Fekete matt |
|---|---|
| Kereskedelmi intézkedés | GN 1/1 |
| Fiókok | 8 |
| Bruttó térfogat | 386 l |
| Hasznos térfogat | 200 l |
| Izolálás | 60 mm |
| Működési hangerő | 48 dB |
| Üzemeltetés | Digitális |
Hűtés
| Leolvasztás | Automatikus |
|---|---|
| Hűtőközeg | R290 / 0,10 kg |
| Klímaosztály | 4 |
Csatlakozási értékek
| Teljesítmény | 320 Watt |
|---|---|
| Átlagos teljesítmény (kW/24 h) | 3,76 KW |
| Feszültség | 230V |
| Fázis (n) | 1N/PE |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Súly | 177 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 1.345.789,84 €*

![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/aed9e1d1-2472-4b1c-8d1f-6c0eb62f10a1/JPG/KUBJ247_1.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/28727f50-39ae-45ab-a21e-365ab1f2c4d0/JPG/KUBJ247_0.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/91573142-4f25-4e88-84bf-d6cc3c47a1e9/JPG/KUBJ247_2.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/75817078-46b3-4607-b47c-369b7e936fce/JPG/KUBJ247_3.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/28aa3ff6-ed2d-4b1f-b84c-fefdb1827edc/JPG/ggmgastro_KUJ_Detail_Display.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/2257178b-2822-49f3-a9b6-9e1b198722a8/JPG/KUBJ_detail_drawer.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/cd93483c-40c2-4333-a646-74b5d1384f0c/JPG/KUJ_Detail_Drawer_Fulterer.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/3c737222-ba83-4479-963d-4781642ca495/JPG/KUBJ_detail_foot.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/50a2186f-e64c-4d24-99a5-bb13a6656d7c/JPG/KUBJ_detail_handle.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2400 mm - 200,0 l - 8 fiók - 8x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/d12abff1-1aa2-4e40-a78b-9a31dcd072b1/JPG/KUBJ247_room.jpg)

