Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1
Hőmérséklet: +2° és +8°C között
SKU KUBJ207

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 1 178 456 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 720 244 Ft
Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1
Értékelje most
SKU KUBJ207
Hőmérséklet: +2° és +8°C között
RRP 1 178 456 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 720 244 Ft
Tartozékok (3)
Leírás
Termékelőnyök
- Premium fiókkivezetők a Fulterertől - Különösen tartós és megbízható: akár 100.000 kihúzás hiba nélkül, rendkívül stabil minden tengelyen a maximális terhelhetőség érdekében a mindennapi használat során.
- Kényelmes önzáró mechanizmus lágy zárómechanizmussal - Hatékonyan tompítja az erőteljes zárást is, és lassan, finoman zárja a fiókot - a csendes, biztonságos és anyagkímélő munkavégzés érdekében.
Kivitel
- hűtött bázisok
- Környezetbarát CFC-mentes poliuretán szigetelés
- exkluzív nyitási és zárási folyamat a softclose funkciónak köszönhetően
- Ideális megoldás professzionális használatra
- Digitálisan szabályozott termosztát
- Kompakt és helytakarékos
- Állítható magasságú lábak
Minőség
- A test és a fiókok kiváló minőségű acél SS 430 rozsdamentes acélból készültek.
- Belseje kiváló minőségű acél SS 201 rozsdamentes acélból készült.
Belső szerelvények
- Húzókkal ellátott fiókok
- Belső, lekerekített átmenetekkel [klein] (könnyebb tisztítani) [/klein]
- Vízleeresztés a hűtőszekrényben
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 2.000 mm |
|---|---|
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 600 mm |
Részletek
| Szín | Fekete matt |
|---|---|
| Kereskedelmi intézkedés | GN 1/1 |
| Fiókok | 6 |
| Bruttó térfogat | 288 l |
| Hasznos térfogat | 150 l |
| Izolálás | 60 mm |
| Működési hangerő | 45 dB |
| Üzemeltetés | Digitális |
Hűtés
| Leolvasztás | Automatikus |
|---|---|
| Hűtőközeg | R600a / 0,09 kg |
| Klímaosztály | 4 |
Csatlakozási értékek
| Teljesítmény | 240 Watt |
|---|---|
| Átlagos teljesítmény (kW/24 h) | 3,30 KW |
| Feszültség | 230V |
| Fázis (n) | 1N/PE |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Súly | 146 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 1.178.455,74 €*

![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/f7ca9943-5c02-4688-ad27-82f8db54be53/JPG/KUBJ207_1.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/e11d5484-9e4d-4df9-8e87-fe6acef80a4b/JPG/KUBJ207_0.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/433acbbc-2161-4b9d-b233-c9fc3c0ae803/JPG/KUBJ207_2.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/84cbbd6c-dc40-4c8c-a4ca-729107917b65/JPG/KUBJ207_3.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/28aa3ff6-ed2d-4b1f-b84c-fefdb1827edc/JPG/ggmgastro_KUJ_Detail_Display.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/2257178b-2822-49f3-a9b6-9e1b198722a8/JPG/KUBJ_detail_drawer.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/cd93483c-40c2-4333-a646-74b5d1384f0c/JPG/KUJ_Detail_Drawer_Fulterer.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/3c737222-ba83-4479-963d-4781642ca495/JPG/KUBJ_detail_foot.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/50a2186f-e64c-4d24-99a5-bb13a6656d7c/JPG/KUBJ_detail_handle.jpg)
![Különálló hűtőalépítmény [+2 … +8 °C] - 2000 mm - 150 l - 6 fiók - 6x GN 1/1](https://ggm.bynder.com/asset/daa27f6c-a677-40a0-b4ef-eb256a8f2fa2/JPG/KUBJ207_room.jpg)

