Kombi sütő - gőzpároló - Digitális - 5x GN 1/1 - Digitális kijelző
Többszintű főzés - max. 270 °C
SKU KDDTE511SCN

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 1 818 598 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kombi sütő - gőzpároló - Digitális - 5x GN 1/1 - Digitális kijelző
SKU KDDTE511SCN
Többszintű főzés - max. 270 °C
RRP 1 818 598 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Spare Parts (2)
Description
Termékelőnyök
- alacsony energiafogyasztás a kiváló minőségű szigetelés miatt
- AirflowLogic - intelligens légkeringés
- Humilogic technológia a precíz páratartalom-szabályozáshoz
Kivitel
- Kombidampfer
- Tartozék: 5 x GN 1/1
- A belsõ üvegtábla csuklós a tisztításhoz
- Ajtó jobbra / ajtókilincs balra
- kondenzátortálca az ajtó alatt
- biztonsági termosztát
- Előmelegítő és hűtő funkcióval
- Állítható magasságú csavaros lábak
- CB-szabványok tesztelve és tanúsítva
Minőség
- Lekerekített belső sarkok
- Üvegajtók dupla üvegezéssel
- Kiváló minőségű üvegvédelem
- Ajtó fogantyú műanyagból
sütő
- Gőzfejlesztés szabályozható közvetlen befecskendezéssel
- A gőzfunkció teljesen kikapcsolható
- Motor megfordítva
- Kétirányú légáramlási rendszer
- Egységes hőelosztás
Működés/Vezérlőrendszer
- Digitális kijelző
- 100 Program memóriahely receptek számára
bográcsozási lehetőség
- Főzés / sütés / párolás / grillezés
- süt
- Gőzölés / párátlanítás
- olvadás
- lassú főzés
Megjegyzések
- Ez a készülék fix vízcsatlakozást igényel!
- A tökéletes működés érdekében javasoljuk, hogy rendszeresen távolítsa el a készüléket.
- Ha vízkőmentesítő készüléket csatlakoztatott, vegye figyelembe, hogy a patront kb. 1.500-2.000 liter vízáram után regenerálni kell. A tényleges maximális áramlási sebesség a vízkeménységtől függ.
Szállítmány tartalma
- 5 x hegyek
- A GN tartály nem képezi a szállítmány részét
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Technical data
Méretek
| Szélesség | 730 mm |
|---|---|
| Mélység | 849 mm |
| Magasság | 700 mm |
Részletek
| Üzemeltetés | Digitális |
|---|---|
| Hőmérséklet | 30 °C - 270 °C |
| Halmozható | Igen |
| Vízcsatlakozás | 3/4" hüvelyk (csavaros, anyás) |
| Ez a készülék fix vízcsatlakozást igényel! |
sütő
| Gőzfejlesztés | Állítható közvetlen befecskendezés |
|---|---|
| Kapacitás | 5 x GN 1/1 |
| Csúsztassa a vasúti távolságot | 68 mm |
| Garfázisok | 10 |
Csatlakozási értékek
| Teljesítmény | 7,80 kW |
|---|---|
| Feszültség | 400V |
| Fázis (n) | 3N/PE |
| Frekvencia | 50 Hz |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 88 kg |
| Nettó súly | 78,40 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 1.818.597,68 €*

















