Kínáló állvány - 2 szintes - PERFECTO SMALL - szögletes - fémvázas - tölgyfa tálcák
Szín: barna
SKU 33300

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 29 191 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 25 840 Ft
Kínáló állvány - 2 szintes - PERFECTO SMALL - szögletes - fémvázas - tölgyfa tálcák
SKU 33300
Szín: barna
RRP 29 191 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 25 840 Ft
Tartozékok (2)
Leírás
Kivitel
- 2 szintes etagère
- Az európai gyártás minőségi terméke
Minőség
- Tölgyfa (olajozott)
Méretek
- Külső méretek Szé x Mé x Ma: 200 mm x 230 mm x 405 mm
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 200 mm |
|---|---|
| Mélység | 230 mm |
| Magasság | 405 mm |
Részletek
| Mosogatógépben mosható | Nem |
|---|---|
| Vízálló | Igen |
| Forma | Négyzet |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 2,16 kg |
| Nettó súly | 2,04 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 29.190,90 €*













