Kéztörlő-adagoló - 800 papírtörlő számára - nemesacél
Rozsdamentes acél
SKU PSPD8

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 22 426 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 17 735 Ft
Kéztörlő-adagoló - 800 papírtörlő számára - nemesacél
SKU PSPD8
Rozsdamentes acél
RRP 22 426 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 17 735 Ft
Tartozékok (3)
Leírás
Kivitel
- Papíradagoló
- Legfeljebb 800 Összecsukható papírtörlő
- Ellenőrző ablak a töltési szint ellenőrzéséhez
- Falra szerelhető
- Egyetemesen alkalmazható
- Elegáns, modern és időtlen
Minőség
Szállítmány tartalma
- A papírtörölköző nem tartozik a szállítási terjedelembe
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 270 mm |
|---|---|
| Mélység | 120 mm |
| Magasság | 330 mm |
Részletek
| Legfeljebb | 800 Hajtogatott papírtörlő |
|---|---|
| Hajtás típusa | V-hajtás |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 1,82 kg |
| Nettó súly | 1,50 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 22.426,33 €*









