Kézi Rostlazító - szögletes - rozsdamentes acél - Méret: 400x450x907 mm
SKU MFMS

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 869 778 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kézi Rostlazító - szögletes - rozsdamentes acél - Méret: 400x450x907 mm
SKU MFMS
RRP 869 778 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Description
Kivitel
- Kézi húsklopfoló
- Made in Europe
- A visszarugó rugók védve vannak a szennyeződések és folyadékok behatolásától.
- A húsba hatoló pengék sokasága elvágja az inakat, idegeket és porcokat. Ezáltal a hús zsenge és puha lesz.
- A húsklopfoló pengéi könnyen eltávolíthatók
- Könnyen tisztítható
Minőség
- Rozsdamentes acélból készült ház
- Mozgatható vágólap polietilénből
Méretek
- Külső méretek Szé x Mé x Ma: 400 mm x 450 mm x 907 mm
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Technical data
Méretek
| Szélesség | 400 mm |
|---|---|
| Mélység | 450 mm |
| Magasság | 907 mm |
Részletek
| Készüléktípus | Húsklopfoló |
|---|---|
| Munkafelület | 300x450 mm |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 37 kg |
| Nettó súly | 25 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 869.777,73 €*









