Kelesztőszekrény - Mechanikus - 8x EN 600x400 mm vagy GN 1/1 - kelesztéshez
°C 0-60, 2 kW, párásító rendszer
SKU GSV860-1

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 615 216 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 407 724 Ft
Kelesztőszekrény - Mechanikus - 8x EN 600x400 mm vagy GN 1/1 - kelesztéshez
SKU GSV860-1
°C 0-60, 2 kW, párásító rendszer
RRP 615 216 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 407 724 Ft
Tartozékok (8)
Pótalkatrészek (2)
Leírás
Kivitel
- Proofer a 8 lapokhoz
- Alkalmas sütőlemezekhez HU 60x40 és GN 1/1
- 2 Üvegajtó(k)
- párásító
Minőség
- Az európai gyártás minőségi terméke
- A hőálló üveg ajtaja (i)
- Hőálló anyagok
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 935 mm |
|---|---|
| Mélység | 803 mm |
| Magasság | 867 mm |
Méret sütési tálcák:
| Szélesség | 400 mm |
|---|---|
| Hosszúság | 600 mm |
Részletek
| Maximális üzemi hőmérséklet | 60 °C |
|---|---|
| Távolság sütő tálcák | 75 mm |
Csatlakozási értékek
| Teljesítmény | 2,60 kW |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Fázis (n) | 1N/PE |
| Frekvencia | 50 Hz - 60 Hz |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 69 kg |
| Nettó súly | 45 kg |
Letöltés / Robbantott rajz
Letöltés / Robbantott rajz
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Letöltés / Robbantott rajz
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 615.216,28 €*









