Karlowsky | Női Softshell dzseki Classic - Navy - Méret: S
95% poliészter, 5% spandex
SKU DSJCMKS

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 33 463 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 25 840 Ft
Karlowsky | Női Softshell dzseki Classic - Navy - Méret: S
SKU DSJCMKS
95% poliészter, 5% spandex
RRP 33 463 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 25 840 Ft
Leírás
Kivitel
- Női CLASSIC softshell kabát
- Szín: Tengeri
- Klasszikus softshell kabát nőknek funkcionális anyagból készült
- Enyhén derékig érő
- Melegítő mikrogyapjú belső tér
- 3 Rétegelt funkcionális anyag TPU membránnal
- Szélálló, lélegző és vízálló (5000 mm vízoszlop)
- 2 Cipzáras oldalsó zsebek
- Elasztikus húzózsinór szegély
- Elülső cipzár a gyors nyitáshoz és záráshoz
Minőség
- Külső anyag: 95% Poliészter, 5% Spandex
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 270 mm |
|---|---|
| Mélység | 20 mm |
| Tiszta magasság | 400 mm |
| konfekció méret | S |
Részletek
| Szín | Tengeri |
|---|---|
| A termék anyaga | Poliészter |
| Anyag súlya | 330 g/m² |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 1 kg |
| Nettó tömeg | 1 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 33.463,26 €*












