Karlowsky | Női munkaruházat Poloshirt Basic - kék - Méret: 3XL
Könnyen ápolható, előzsugorított és méretstabil
SKU DWPBBK3XL

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 13 553 Ft
Karlowsky | Női munkaruházat Poloshirt Basic - kék - Méret: 3XL
Értékelje most
SKU DWPBBK3XL
Könnyen ápolható, előzsugorított és méretstabil
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 13 553 Ft
Leírás
Kivitel
- Női munkaruha póló BASIC
- Tartó, klasszikus női pólóing.
- Sokoldalúan használható a következő területeken: Konyha, szerviz, takarítás, ápolás, wellness és még sok más területen.
- Ideális társ a munka mellett a szabadidő eltöltéséhez is
- Szárítógép-álló
- Enyhén szűkített szabás garantálja az optimális mozgásszabadságot.
- Kötött póló gallér nyakszalaggal
- Kötött ujjbegy mandzsetta
- Dupla varrás
- 3 Heads tone-on-tone
- Oldalsó hasítékok a szegélyen
Minőség
- Könnyen ápolható, előre összemosott, alaktartó
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 270 mm |
|---|---|
| Mélység | 20 mm |
| Tiszta magasság | 400 mm |
| konfekció méret | 3XL |
Részletek
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag súlya | 220 g/m² |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,32 kg |
| Nettó tömeg | 0,31 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >












