Karlowsky - Férfi Basic mellény - Fekete - Méret: M
laza szabás
SKU HWBMK1S

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 16 095 Ft
Karlowsky - Férfi Basic mellény - Fekete - Méret: M
Értékelje most
SKU HWBMK1S
laza szabás
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 16 095 Ft
Leírás
Végrehajtás
- Férfi Basic mellény
- Méret: M
- Laza szabású mellény
- Bécsi varratok
- Könnyű és stílusos
- Két oldalsó szegélyzseb
- Egy belső zseb
- 4 Gombok
minőség
- 100 % poliészter
- Kiváló minőségű kivitelezés
- Könnyen ápolható, könnyen vasalható, mosható
- Max. 30 ° C
Kézbesítés
- 1 darab
Irányelvek
- A higiéniai és biztonsági irányelvek szerint gyártva
- CE előírásoknak megfelelően
- Példa: Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 235 mm |
|---|---|
| Mélység | 345 mm |
| Tiszta magasság | 20 mm |
| konfekció méret | M |
Részletek
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag súlya | 175 g/m² |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,23 kg |
| Nettó tömeg | 0,22 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >










