Karlowsky - Bisztró kötény Basic - fehér
Méretek: 100 x 75 cm
SKU BSBK1W

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 11 011 Ft
Karlowsky - Bisztró kötény Basic - fehér
SKU BSBK1W
Méretek: 100 x 75 cm
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 11 011 Ft
Leírás
Végrehajtás
- Karlowsky Bistro kötény Basic
- Egynemű
- Bisztró kötény folyamatos kötényszövettel
- Varrásbiztosítással
- kényelmes
- egy méret
- Könnyen kezelhető felület
minőség
- Anyag: 35% pamut / 65% poliészter
- Kiváló minőségű kivitelezés
tömeg
- Szélesség: 1000 mm
- Hosszú: 750 mm
Kézbesítés
- 1 darab
Irányelvek
- A higiéniai és biztonsági irányelvek szerint gyártva
- CE előírásoknak megfelelően
- Példa: Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 235 mm |
|---|---|
| Mélység | 345 mm |
| Tiszta magasság | 20 mm |
Részletek
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Anyag súlya | 215 g/m² |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,25 kg |
| Nettó tömeg | 0,24 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >







