KARLOWSKY | Bib kötény Basic - fehér
Méretek: 750x1000mm
SKU LSBKW

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 9965 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 10 588 Ft
KARLOWSKY | Bib kötény Basic - fehér
SKU LSBKW
Méretek: 750x1000mm
RRP 9965 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 10 588 Ft
Leírás
Kivitel
- Karlowsky Bib kötény Basic
- Egynemű
- Szín: Fehér
- Bib kötény kötény szövet szalagokkal
- Bib hossza kb. 600 mm
- Varrásbiztosítással
- kényelmes
- egy méret
- Könnyen kezelhető felület
Minőség
- Kiváló minőségű kivitelezés
Méretek
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 750 mm |
|---|---|
| Mélység | 120 mm |
| Tiszta magasság | 1.000 mm |
Részletek
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Anyag súlya | 215 g/m² |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 1 kg |
| Nettó tömeg | 1 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 9.965,28 €*







