Kamrás vákuumcsomagoló - 240 W - digitális vezérlés - álló kivitel
Padlóra állítható készülék
SKU VMMH45

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 341 785 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 218 189 Ft
Kamrás vákuumcsomagoló - 240 W - digitális vezérlés - álló kivitel
Értékelje most
SKU VMMH45
Padlóra állítható készülék
RRP 341 785 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 218 189 Ft
Tartozékok (2)
Leírás
Termékelőnyök
- Optimalizált pácolási teljesítmény - A pác gyors behatolása a legfinomabb pórusokba jelentősen lerövidíti a pácolási időt és biztosítja a különösen puha húsok, valamint a zöldségek és gyümölcsök alakjának és színének megőrzését.
- Kétoldali fordítás - homogén eredményekhez
Kivitel
- Vákuumos pácoló
- Alkalmas húsokhoz, csirkéhez, haltermékekhez, gyümölcsökhöz és zöldségekhez.
- Változat önálló egységként
- Timer funkció
- Automatikus kikapcsolás funkció
- Egyszerű működés és paraméterek felügyelete
- Kétkamrás tömítés
- 4 forgó hengerek
Minőség
- Kiváló minőségű Rozsdamentes acél AISI 304
- Robusztus gumitömítés
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 860 mm |
|---|---|
| Mélység | 460 mm |
| Magasság | 935 mm |
Részletek
| Sebességi szint(ek) | 3 |
|---|---|
| Időzítő funkció | 1 a 99 perc |
| Üzemeltetés | Digitális |
Csatlakozási értékek
| Kapcsolat | Elektromos |
|---|---|
| Teljesítmény | 240 Watt |
| Feszültség | 220 - 240 Volt |
| Fázis (n) | 1N/PE |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 45 kg |
| Nettó súly | 39 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 341.785,24 €*














