Italmelegentartó - 12 l - Hőszigetelt - rozsdamentes acél
Fekete fogantyú
SKU GSH12

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 30 615 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 23 603 Ft
Italmelegentartó - 12 l - Hőszigetelt - rozsdamentes acél
SKU GSH12
Fekete fogantyú
RRP 30 615 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 23 603 Ft
Tartozékok (5)
Leírás
Kivitel
- Soda Fountain
- Fogantyúval
- Hatékony szigetelés
- Az italok befogadóképessége 4-6 órákig hidegen és 6-8 meleg
- Kényelmes szállítás
- Kivehető fedél
- Nagy stabilitás
Minőség
- Kiváló minőségű SS 304 rozsdamentes acélból készült test
- Fogantyú műanyagból
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 240 mm |
|---|---|
| Mélység | 240 mm |
| Magasság | 475 mm |
Részletek
| Szín | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Kapacitás | 12 l |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 2,75 kg |
| Nettó súly | 2,15 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 30.615,02 €*













