Italadagoló - 7,5 l
Rozsdamentes acél
SKU HGDH75

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 55 537 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 40 906 Ft
Italadagoló - 7,5 l
SKU HGDH75
Rozsdamentes acél
RRP 55 537 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 40 906 Ft
Leírás
Kivitel
- Italadagoló rozsdamentes acéllábbal
- Forró italokhoz alkalmas
- Különösen alkalmas éttermekhez, snackekhez, vendéglátó-ipari szolgáltatásokhoz és büfékhez
- Könnyű kezelhetőség
Minőség
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 269 mm |
|---|---|
| Mélység | 350 mm |
| Magasság | 518 mm |
Részletek
| Kapacitás | 7,50 l |
|---|
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 4,83 kg |
| Nettó súly | 3,60 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 55.537,12 €*





