Ipari gáztűzhely, Tantuni - 700-as - összteljesítmény: 24,0 kW - 1 égős - alsószekrénnyel, 2 ajtó - főzősorba illeszthető
Szabadon álló készülék - 700 mélység
SKU TGT878#TPT600

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 519 088 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 343 520 Ft
Ipari gáztűzhely, Tantuni - 700-as - összteljesítmény: 24,0 kW - 1 égős - alsószekrénnyel, 2 ajtó - főzősorba illeszthető
Értékelje most
SKU TGT878#TPT600
Szabadon álló készülék - 700 mélység
RRP 519 088 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 343 520 Ft
Tartozékok (4)
Leírás
Termékelőnyök
- Pontos hőmérsékleti zónák - A belső és a külső gyűrű külön vezérlésének köszönhetően a hő tökéletesen igazodik a Tantuni serpenyő jellegzetes formájához.
Kivitel
- Tantuni gázfőzőlap, Tantuni serpenyővel és 2 ajtós alépítménnyel együtt
- Változat önálló egységként
- Kiválóan alkalmas professzionális használatra
- Paella gázégő két külön szabályozható fűtőkörrel
- Egységes hőelosztás
- Biztonsági termoelemmel, amely figyeli a lángot és automatikusan elzárja a készülék gázellátását, ha a láng kialszik.
- Tantuni serpenyő klasszikus, enyhén ívelt formájú, süllyesztett középponttal
- Elegendő hely a professzionális étkeztetéshez és a húsok melegen tartásához a peremén egyszerre
Minőség
Szállítmány tartalma
- Tantuni gáztűzhely
- Alsó keret
- Tantuni pan
- Földgáz- és propángázfúvókákkal szállítva
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 800 mm |
|---|---|
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 850 mm |
Részletek
| Fűtési körök | 2 |
|---|---|
| Ajtók | 2 |
| Ajtó típusa | Sirályszárnyas ajtó |
Tantuni pan
| Anyaga | Alumínium |
|---|---|
| Átmérő | 675 mm |
| Magasság | 95 mm |
Csatlakozási értékek
| Működési mód | Gáz |
|---|---|
| Teljesítmény | 24 kW |
| Szabványos gáztípus | Cseppfolyós gáz (LPG) |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 85 kg |
| Nettó súly | 75 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 519.088,18 €*












