Ipari edénymosogató PREMIUM - 2000x700 mm - alsó polccal - 2 medencés
Medence: W900xD500mm
SKU STK207T2

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 393 054 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 261 349 Ft
Ipari edénymosogató PREMIUM - 2000x700 mm - alsó polccal - 2 medencés
Értékelje most
SKU STK207T2
Medence: W900xD500mm
RRP 393 054 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 261 349 Ft
Tartozékok (5)
Leírás
Kivitel
- PREMIUM Kivitel
- Sütőasztal
- Lekerekített sarkok
- Nagyon nagy terhelhetőség
- Szerelvények önállóan szerelhetők
- Állítható magasságú lábak
- Könnyű kezelhetőség
Minőség
- Kiváló minőségű Rozsdamentes acél AISI 304
- Rozsdamentes acél lábak négyzet alakúak
- Hangszigetelő habszőnyeg a medence alatt
- Hangszigetelt alaplemezek
Alsó keret
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 2.000 mm |
|---|---|
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 970 mm |
Hátfalperem
| Szélesség | 2.000 mm |
|---|---|
| Magasság | 100 mm |
Medence
| Szélesség | 900 mm |
|---|---|
| Mélység | 500 mm |
Részletek
| Készüléktípus | Mosogató edény |
|---|---|
| Rozsdamentes acél vastagsága | 0,90 mm |
| A munkafelület vastagsága | kb 60 mm |
| Medencék száma | 2 |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Nincs felszerelve |
| Bruttó súly | 63 kg |
| Nettó súly | 55 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 393.053,56 €*










