Ipari edénymosogató PREMIUM - 1400x700 mm - alsó polccal - 1 medencés - középen elhelyezett medencével
Medence: W1200xD500mm
SKU STK147T1

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 337 513 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 209 385 Ft
Ipari edénymosogató PREMIUM - 1400x700 mm - alsó polccal - 1 medencés - középen elhelyezett medencével
Értékelje most
SKU STK147T1
Medence: W1200xD500mm
RRP 337 513 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 209 385 Ft
Tartozékok (5)
Leírás
Kivitel
- PREMIUM Kivitel
- Sütőasztal
- Lekerekített sarkok
- Nagyon nagy terhelhetőség
- Szerelvények önállóan szerelhetők
- Állítható magasságú lábak
- Könnyű kezelhetőség
Minőség
- Kiváló minőségű Rozsdamentes acél AISI 304
- Rozsdamentes acél lábak négyzet alakúak
- Hangszigetelő habszőnyeg a medence alatt
- Hangszigetelt alaplemezek
Alsó keret
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 1.400 mm |
|---|---|
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 970 mm |
Hátfalperem
| Szélesség | 1.400 mm |
|---|---|
| Magasság | 100 mm |
Medence
| Szélesség | 1.200 mm |
|---|---|
| Mélység | 500 mm |
Részletek
| Készüléktípus | Mosogató edény |
|---|---|
| Rozsdamentes acél vastagsága | 0,90 mm |
| A munkafelület vastagsága | kb 1,50 mm |
| Medencék száma | 1 |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 45 kg |
| Nettó súly | 39 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 337.512,88 €*











