Hűtőpult / hűtősziget - 1,25 x 1,05 m - 2 polccal
Hőmérséklet: -1 ~ +7 °C
SKU KTHDC121

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 1 851 352 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 1 276 738 Ft
Hűtőpult / hűtősziget - 1,25 x 1,05 m - 2 polccal
Értékelje most
SKU KTHDC121
Hőmérséklet: -1 ~ +7 °C
RRP 1 851 352 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 1 276 738 Ft
Tartozékok (3)
Leírás
Termékelőnyök
- Nagyfokú mobilitás és rugalmasság - A simán futó görgők lehetővé teszik a rugalmas munkafolyamatok vagy a padlótisztítás érdekében történő könnyed mozgást, míg a beépített rögzítőfékek maximális stabilitást biztosítanak a felhasználás helyén.
- Dönthető kijelzőfelület a termékek minden szögből történő optimális bemutatásához
- Energiatakarékos működés a modern hűtéstechnológiának köszönhetően
Kivitel
- Az európai gyártás minőségi terméke
- A készülék tetején nyitva van
- Edzett biztonsági üveg
- Erőteljes kompresszor
- Alkalmas DIN A
- 4 szerepekkel
- Nagyon ellenálló és tartós
- Nagy stabilitás
- Rendkívül csendes működés
- Automatikus kondenzátum párolgás
Minőség
- Kerek lökhárító szalag rozsdamentes acélból
- Kiváló minőségű Rozsdamentes acél
- Belső zománcozott felület
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 1.250 mm |
|---|---|
| Mélység | 1.058 mm |
| Magasság | 1.441 mm |
Részletek
| Kapacitás | 405 l |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Kiállítási terület | 40 kg/ m³ |
| Tálcák száma | 2 |
Hűtés
| Leolvasztás | Automatikus |
|---|---|
| Hűtőközeg | R290 / 0,15 kg |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Klímaosztály | 3 |
Csatlakozási értékek
| Kapcsolat | Elektromos |
|---|---|
| Teljesítmény | 1,40 kW |
| Feszültség | 230V |
| Fázis (n) | 1N/PE |
| Frekvencia | 50 Hz |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 257 kg |
| Nettó súly | 218 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 1.851.352,44 €*
















