Hűtött munkaasztal ECO - 1360x700 mm - GN 1/1 - 282 liter - ventilációs - 1 ajtóval - 2 fiókkal
Temperatur -2 ~ +8 °С - Ohne Aufkantung
SKU KTS147ND#1T#2S

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 498 082 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Hűtött munkaasztal ECO - 1360x700 mm - GN 1/1 - 282 liter - ventilációs - 1 ajtóval - 2 fiókkal
Rate now
SKU KTS147ND#1T#2S
Temperatur -2 ~ +8 °С - Ohne Aufkantung
RRP 498 082 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (5)
Spare Parts (10)
Description
Kivitel
- ECO kivitel
- kiváló minőségű 60 mm Poliuretán szigetelés
- Tápegység jobbra az előlap mögött
- Bruttó térfogat: 282 l
- Digitális termosztát
- Nagy teljesítmény alacsony energiafogyasztás mellett (környezetbarát)
Minőség
- Munkafelület állvány nélkül
- Munkafelület vastagsága: 60 mm
- Rozsdamentes acél vastagsága: 0,70 mm
- Állítható magasságú rozsdamentes acél lábak
Hűtés
- Konvekciós hűtés
- Automatikus leolvasztás funkció
- Hűtőközeg: R600a , CFC-mentes
- Hőmérséklet-tartomány: -2 °C - 8 °C
Hűtőrekeszek
- 1 Hűtőszekrény az 1 ajtóval és 2 fiókokkal
- Szakirány: GN 1/1
Belső szerelvények
- Rozsdamentes acél belső tér AISI 304
- Lekerekített belső sarkok
Szállítmány tartalma
- 1 x becsúsztatható sín(ek)
- 1 x GN 1/1 rack
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Technical data
Méretek
| Szélesség | 1.360 mm |
|---|---|
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Munkafelület vastagsága | 60 mm |
Ajtó külső méretei
| Szélesség | 430 mm |
|---|---|
| Magasság | 630 mm |
Fiókok belső méretei
| Szélesség | 300 mm |
|---|---|
| Mélység | 515 mm |
| Magasság | 205 mm |
Részletek
| Bruttó térfogat | 282 l |
|---|
Hűtés
| Hűtőközeg | R600a |
|---|---|
| Hőmérséklet | -2 °C - 8 °C |
| Leolvasztás | Légáramlási rendszer |
Csatlakozási értékek
| Teljesítmény | 275 Watt |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Fázis (n) | 1N/PE |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 105 kg |
| Nettó súly | 98 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 498.082,41 €*






















